Společnost CA Immo jmenovala Alexandra Rafajloviče novým vedoucím oddělení průzkumu trhu a analýzy dat

Alexander Rafajlovič (39) nastoupil do CA Immo jako vedoucí oddělení průzkumu trhu a analýzy dat (Head of Market Research & Data Analytics) k 1. lednu 2021. Společně se svým pražským týmem bude zodpovědný za koordinaci, členění a analýzu všech makroekonomických dat a údajů o trhu. Bude se zabývat také sledováním, analýzou a interpretací trendů ovlivňujících podnikání CA Immo – jak s ohledem na budoucí investiční příležitosti a rozvoj společnosti, tak i na stávající portfolio. Alexander Rafajlovič a jeho tým poskytnou klíčový vhled do ekonomiky a situace na kapitálových trzích, stejně jako analýzu trhu nemovitostí, čímž podpoří strategické rozhodování a průzkum před akvizicí nových projektů. Tým pod jeho vedením bude mít zároveň hlavní roli při rozšiřování a zdokonalování analytických nástrojů a platforem pro sdílení uvnitř CA Immo.

 

Keegan Viscius, investiční ředitel společnosti CA Immo, uvádí: „Jsme potěšeni, že můžeme Alexandra přivítat v CA Immo na nově vytvořené pozici, ve které může naplno uplatnit své manažerské schopnosti. Alexander je velmi zkušený realitní profesionál s působivými výsledky, který, jak věříme, výrazně posílí náš byznys a pozici napříč regionem. Dnes, více než kdy jindy, hrají analýza a vhled do komplexních témat, která mohou ovlivnit jednotlivé trhy a naše aktiva, zásadní roli při rozhodování a alokaci kapitálu. Alexandrovy dlouhodobé zkušenosti a znalost trhu tak podpoří rozvoj našeho podnikání v časech, kdy se nacházíme v nejistém globálním prostředí.“

 

Alexander Rafajlovič dodává: „Jsem nadšen i poctěn zároveň, že se k CA Immo připojuji v době, kdy přesný a detailní pohled na věc může v nejistém tržním prostředí poskytnout společnosti jako CA Immo konkurenční výhodu. Její vysoce kvalitní aktiva a postavení na trhu jsou velmi silným základem, na který rád navážu se svými zkušenostmi a přispěji tak k jejímu dalšímu rozvoji.“

 

Alexander Rafajlovič je specialista na realitní segment s více než 15 lety zkušeností v oboru. Naposledy působil jako partner v investičním týmu pražské pobočky Cushman & Wakefield, kde měl klíčovou roli při transakcích za více než 2,7 miliardy EUR. Předtím (v letech 2007 až 2012) působil ve stejné společnosti jako vedoucí oddělení průzkumu. Kariéru zahájil jako analytik ve společnosti Siemens Real Estate v Praze a Mnichově.

 

O CA Immo
Společnost CA Immo je investor, developer a správce nemovitostí se specializací na moderní kancelářské nemovitosti v hlavních městech střední Evropy. Pokrývá všechny činnosti v rámci komerčních realit s využitím svých expertních znalostí. Společnost CA Immo byla založena v roce 1987 a je kótována na indexu ATX vídeňské burzy cenných papírů. V Německu, Rakousku a zemích střední a východní Evropy drží majetková aktiva v hodnotě přibližně 5,2 miliardy EUR.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *