Logport Prague West je pronajatý ze 70 % více než 9 měsíců před svým dokončením.

První projekt české developerské společnosti Logport Development s názvem Logport Prague West je více než 9 měsíců před svým dokončením pronajatý ze 70 %.

Developer zahájil jeho výstavbu v říjnu roku 2022 a plánuje ho dokončit v prvním čtvrtletí roku 2024. Multifunkční komplex nabídne celkem sedm LogSpace hal, které jsou ideální pro městskou logistiku, distribuci a lehkou výrobu, a čtyři LogBox haly, vhodné pro menší sklady, výrobní firmy, showroomy, velkoobchodní prodejny či kanceláře. Součástí bude také retail park s čerpací stanicí nebo restauračním zařízením.

„Nájemci si z celkem 11 hal pronajali prostory o rozloze od 1 000 do 4 500 metrů čtverečních.
Mezi potvrzené patří Snowboardel s.r.o, Häfele Czech & Slovakia s.r.o., YASKAWA CZECH s.r.o, Bropack Solution s.r.o., Nielsen CZ s.r.o., Fresenius Medical Care – ČR, s.r.o., LEIFHEIT CZ a.s. a další 2, kteří prozatím zůstávají nezveřejněni. Jsme rádi, že právě tyto firmy si vybrali náš projekt v Jinočanech. Převážně se jedná o nadnárodní společnosti, pro které je Logport Prague West strategickou lokalitou pro jejích další rozvoj. Zároveň jsou to společnosti, které vytvoří velmi zajímavé pracovní příležitosti napříč různými odvětvími,“ uvedl David Vais, ředitel společnosti Logport Development. O projektu Logport Prague West Logport Prague West, který se rozkládá na celkové ploše 150 000 m2, staví na nejvyšších environmentálních standardech a klade důraz na využití alternativních zdrojů energie. Projekt využívá prvky Logport ekosystému, jako jsou solární panely na střechách, zelené fasády, práci s dešťovou vodu nebo vlastní studny. Po dokončení nabídne až 400 nových pracovních míst, vysoce kvalitní a udržitelné zázemí nebo třeba prostor pro práci i odpočinek.

O společnosti Logport Development Posláním společnosti Logport je rozvíjet klíčovou městskou infrastrukturu spojením městské logistiky, distribuce, doručování poslední míle, výdejních míst, maloobchodu, prodejen a kanceláří v komerčních zónách. Jejich záměrem je, aby tyto prostory odpovídaly svému účelu a zároveň byly citlivě začleněny do městské infrastruktury. Společnost Logport navrhuje budovy podle nejvyšších ekologických standardů s důrazem na udržitelnost životního prostředí. Již základní technické standardy konceptu Logport zahrnují aktivní využívání dešťové vody, solární panely na střechách, zelené fasády pro ochlazování prostředí, nabíjecí stanice pro podporu elektromobility a mnoho dalšího.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *